Home

Warunki

Szybko i bez ryzyka

Nasz serwis dostępny jest dla pożyczkobiorców bezpłatnie. Nie trzeba więc obawiać się, że korzystanie z niego to konieczność uiszczania dodatkowych opłat, które potęgują stres i wywołują negatywne emocje. Aby załatwić pożyczkę, wystarczy wypełnić odpowiedni formularz, a następnie chwilę poczekać na to aż zostanie zaakceptowany oraz zweryfikowany. Następnie miejsce ma błyskawiczny przelew. Pieniądze pojawiają się na koncie pożyczkobiorcy w ciągu kilku godzin. Wyjątkiem są sytuacje, kiedy wniosek został złożony w weekend.

Dyskretnie i bezpiecznie

Proponujemy bezpieczny, a jednocześnie dyskretny sposób na szybkie pozyskanie niezbędnych pieniędzy. Wszystkie informacje, które są przekazywane podczas zaciągania pożyczki są objęte tajemnicą. Nie trzeba więc bać się, że trafią w niepowołane ręce. Serwis jest świetnie chroniony. Odpowiednie certyfikaty gwarantują bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

Zawsze możesz się rozmyślić

Pożyczkodawcy dają swoim klientom prawo do odstąpienia od podpisanej umowy w ciągu czternastu dni od jej podpisania. Aby tak się stało, trzeba wypełnić, a następnie wysłać do pożyczkodawcy odpowiednie stosowane oświadczenie. Jego wzór dostarczany jest zawsze przez pożyczkodawcę. Następnie należy oddać kwotę, która została pożyczona. Pożyczkodawcy pozwalają także na wcześniejsze spłacenie zobowiązania.

Przedłużenie okresu spłaty pożyczki

Zawsze przydarzyć się może coś, co sprawi, że terminowe spłacenie pożyczki będzie niemożliwe. Pożyczkodawcy przewidują również takie sytuacje. Część z nich – dbając o wygodę swoich klientów – zapewnia możliwość wydłużenia okresu spłaty pożyczki. Zasady wydłużenia terminu spłaty pożyczkodawca określa zawsze precyzyjnie w umowie. Wystarczy złożyć stosowny wniosek, a następnie czekać na jego akceptację.

Niespłacenie pożyczki

Pożyczka zawsze musi zostać spłacona. Pożyczkobiorca ma obowiązek wywiązania się z umowy, którą podpisał, akceptując tym samym jej warunki. W przypadku braku regulowania należności w terminie, pożyczkodawca może podjąć kroki windykacyjne oraz egzekucyjne, obciążając dodatkowo ich kosztami pożyczkobiorcę. Sprawa może również trafić do sądu, a ten może orzec obciążenie kosztami pożyczkobiorcy. Dlatego warto dotrzymywać terminów spłat. Można w ten sposób uniknąć niepotrzebnych kosztów.

Odbierz 1000 zł
jeszcze dzisiaj!

3 proste kroki

 1. Aplikacja

  Złożenie wniosku zajmuje
  jedynie kilka minut

 2. Weryfikacja

  Gwarancja
  szybkiej odpowiedzi

 3. Szybki przelew

  Gotówka u Ciebie
  na koncie w ciągu godziny

Masz pytanie? Napisz tutaj a odpowiemy w ciągu 24h

Zadaj pytanie