Home

Jak to działa?

Cały proces jest banalnie prosty: aplikujesz, następuje błyskawiczna weryfikacja Twojej tożsamości, a po niej równie szybki przelew.

Wystarczy przejść przez trzy szybkie kroki – aplikację, weryfikację oraz przelew – aby otrzymać potrzebne pieniądze. Aplikując do jednego z pożyczkodawców, koniecznie trzeba zastanowić się nad kwotą, która w danym momencie jest potrzebna. Minimum to najczęściej kilkaset złotych. Maksymalna kwota może opiewać na kilka tysięcy, a okres kredytowania to najczęściej maksymalnie trzydzieści dni.

Kolejnym etapem jest proces weryfikacji, który jest równie szybki i bezproblemowy. Pożyczkodawca ma zawsze swój sposób na autoryzację klientów. W zdecydowanej większości przypadków autoryzacja polega na przelaniu symbolicznej kwoty – nie większej niż jeden złoty – na podane konto. W wielu wypadkach wystarczające jest założenia konta na witrynie internetowej partnera i przesłanie wniosku drogą internetową.

Następnie przychodzi kolej na przesłanie formularza zgłoszeniowego. Znajdują się w nim wszystkie informacje, które wymagane są do tego, aby pożyczka mogła zostać udzielona. Chodzi więc o imię, nazwisko, adres (musi być zgodny z tym, który znajduje się na dowodzie osobistym), numer PESEL (bądź numer innego dokumenty, który potwierdza tożsamość). Do tego dochodzą informacje o dochodach, historii kredytowej, numer telefonu oraz numer konta bankowego.

Całą procedurę wieńczy zatwierdzenie wniosku i przelanie pożyczanych pieniędzy, które pożyczkobiorcy są potrzebne. Nie można zapominać, że musi być to poprzedzone pozytywnie zakończoną oceną ryzyka kredytowego, a także zatwierdzeniem wniosku, który został wcześniej złożony.

Po zleceniu przelewu pieniądze trafiają na konto pożyczkobiorcy w ciągu kilku godzin. Cały proces jest banalnie prosty i nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Osoby, które chciałyby zaciągnąć kolejną pożyczkę u tego samego pożyczkodawcy, mogą to zrobić dopiero wtedy, kiedy pierwsza pożyczka zostanie spłacona. Można być spokojnym, że informacje, które podawane są we wniosku, nigdy nie trafią w niepowołane ręce. Są traktowane jako informacje poufne i są przetwarzane w oparciu o obowiązujące na terenie naszego prawa przepisy. Serwis jest bezpieczny – gwarancją tego jest enkrypcja SSL.

Odbierz 1000 zł
jeszcze dzisiaj!

3 proste kroki

 1. Aplikacja

  Złożenie wniosku zajmuje
  jedynie kilka minut

 2. Weryfikacja

  Gwarancja
  szybkiej odpowiedzi

 3. Szybki przelew

  Gotówka u Ciebie
  na koncie w ciągu godziny

Masz pytanie? Napisz tutaj a odpowiemy w ciągu 24h

Zadaj pytanie