Home

FAQ

 • Czym jest pożyczka gotówkowa?

  Terminem tym określa się pożyczkę krótkoterminową. Jest ona zawsze oparta na umowie. To na jej podstawie pożyczkobiorca otrzymuje od pożyczkodawcy określoną sumę pieniędzy. Również w umowie pożyczkobiorca zobowiązuje się do spłacenia swojego zobowiązania w określonym terminie. Suma całkowita pożyczki to także opłaty dodatkowe, do których zalicza się odsetki oraz prowizję. Pożyczki gotówkowe charakteryzują się wyjątkowo prostą procedurą przyznawania. Można otrzymać je, nawet na chwilę nie wychodząc z własnego domu.

 • Jakie opłaty pobierane są za przedstawienie wniosku?

  Jest to usługa całkowicie bezpłatna. Nie trzeba więc bać się, że złożenie wniosku będzie wiązało się z dodatkowymi opłatami, które zostaną naliczone za wygenerowanie wniosku. Każdy, kto składa wniosek może więc czuć się naprawdę komfortowo.

 • Jaką kwotę można pożyczyć?

  Każdy pożyczkodawca ustala sam zarówno próg minimalny, jak i maksymalny. W zdecydowanej większości wypadków kwota waha się od kilkuset złotych do nawet dwudziestu pięciu tysięcy. Aby wybrać najlepszą dla siebie ofertę, warto zapoznać się bliżej z ofertami tych, którzy z nami współpracują.

 • Na jak długo udzielane są pożyczki?

  Najkrótszy czas to pięć dni. Najdłuższa dostępna pożyczka obejmuje okres roku, czyli aż dwunastu miesięcy.

 • W jaki sposób pieniądze do mnie trafią?

  Odpowiedź na to pytanie możliwa jest dopiero po zapoznaniu się z ofertami naszych partnerów. Zdecydowanie najczęściej pieniądze są przelewane na konto. Przelew zlecany jest na ogół w ciągu kilku godzin. Pieniądze, które trafią na konto, można wykorzystać w zasadzie od razu. Oczywiście na uwadze należy mieć dni wolne. Jeśli wniosek został złożony w weekend lub dzień świąteczny, to realizacja będzie miała miejsce w pierwszy dzień roboczy.

 • Jakie wymagania trzeba spełnić, aby otrzymać pożyczkę?

  Każdy pożyczkodawca ma swoje kryteria. Z całą pewnością jednak na pożyczkę mogą liczyć tylko te osoby, które ukończyły osiemnaście lat, mają obywatelstwo polskie, a jednocześnie posiadają pełną zdolność do czynności prawnych. Istotna jest także zdolność kredytowa na odpowiednim poziomie, bez której pożyczka nie zostanie przyznana. To bowiem od zdolności kredytowej zależy, czy pożyczkobiorca będzie w stanie terminowo zobowiązanie spłacić. Zdolność kredytowa kształtuje wiarygodność pożyczkobiorcy w oczach pożyczkodawcy.

 • Czy podawane przeze mnie dane na pewno są bezpieczne?

  Podawane dane niezbędne są do tego, aby pożyczka mogła zostać udzielona. Zalicza się do nich imię i nazwisko, dane adresowe, adres e – mail, numer PESEL oraz numer telefonu komórkowego. Serwis zapewnia bezpieczeństwo danych na najwyższym poziomie. Nie należy obawiać się, że trafią one w niepowołane ręce i zostaną wykorzystanie w inny sposób.

 • Jak szybko udzielana jest pożyczka?

  Cały proces jest bardzo szybko. Najczęściej złożony wniosek weryfikowany jest w ciągu kilkunastu minut. Jeśli zostanie rozpatrzony pozytywnie, od razu przelewane są na konto pożyczone pieniądze. Wszystko to sprawia, że on momentu złożenia wniosku do chwili, kiedy na koncie znajdują się pieniądze może minąć jedynie parę godzin. Oczywiście trzeba mieć na uwadze sytuacje niezależne, które mogą sprawić, że tak szybka realizacja złożonego wniosku, a tym samym wykonanie przelewu, okażą się niemożliwe. Wówczas cała procedura nieco się wydłuży.

 • Jak sprawdzić, jaką kwotę trzeba spłacić?

  Informacje dotyczące kwoty, którą trzeba spłacić, znajdują się na podpisanej umowie. To w tym dokumencie określony jest całkowity koszt zaciągniętej pożyczki. Składają się na niego odsetki, prowizja, a także ubezpieczenie (jeśli takie jest wymagane przez pożyczkodawcę). W sytuacji, kiedy pożyczka nie będzie spłacana terminowo, trzeba liczyć się z możliwością doliczenia dodatkowych kosztów.

 • Co, kiedy z jakiegoś powodu nie można spłacić pożyczki w ustalonym terminie?

  Pożyczkodawcy wychodzą naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom swoich klientów. Nieprzewidziane zdarzenia losowe uniemożliwiające spłatę pożyczki w terminie mogą przytrafić się każdemu. Pożyczkodawcy umożliwiają więc wydłużenie terminu spłaty. Możliwe jest wydłużenie terminu o kilka dni, a nawet cały miesiąc. Trzeba jednak pamiętać, że będzie to wiązało się z dodatkowymi kosztami. Pożyczkodawca informuje o nich jednak jeszcze zanim zostanie podpisana stosowana umowa.

 • Jakich danych wymaga pożyczkodawca?

  Z całą pewnością podać należy swoje imię i nazwisko, numer PESEL (lub numer dokumentu potwierdzającego tożsamość), numer telefonu kontaktowego oraz adres e – mail. Niektórzy pożyczkodawcy oczekują też podania danych adresowych. Koniecznie trzeba mieć przygotowane informacje dotyczące osiąganych dochodów, stanu cywilnego oraz numeru konta w banku. Istotne są dane na temat historii kredytowej.

 • Czy można w tym samym czasie otrzymać więcej, jak jedną pożyczkę?

  Wszystko uzależnione jest od tego, czy pożyczkobiorca wykorzystał już limit. Jest on zawsze określany indywidualnie przez pożyczkodawcę. Po jego przekroczeniu kolejną pożyczkę można otrzymać dopiero wówczas, kiedy pierwsza zostanie spłacona.

 • Czy można spłacić pożyczkę przed czasem?

  Pożyczkodawcy dają oczywiście taką możliwość. Można nadpłacać raty, co pozwoli na skrócenie okresu spłaty. Prowadzi to również do obniżenia kosztów dodatkowych. Spłacić można także całą pożyczkę wcześniej niż określono to w podpisanej umowie. Wówczas również zmniejszeniu ulegną koszty dodatkowe. Pożyczkodawcy dają też możliwość odstąpienia od podpisanej umowy. Można zrobić to w ciągu czternastu dni od dnia, w którym na umowie pojawił się nasz podpis. Nie trzeba nawet uzasadniać swojej decyzji. Aby tak się stało, należy wypełnić stosowny wniosek i dostarczyć go pożyczkodawcy. Następnym krokiem jest oddania pożyczonych pieniędzy.

 • Czy można otrzymać pożyczkę, mając niespłacony inny kredyt?

  Kwestia ta uzależniona jest od pożyczkodawcy oraz o informacje otrzymane z Biura Informacji Kredytowej, które gromadzi dane o dłużnikach. W przypadku braku zaległości i terminowego spłacania należności, są szansę na otrzymanie pożyczki mimo innego zobowiązania. Są to jednak kwestie indywidualne i zawsze ustalane są przez pożyczkodawcę.

 • Co, kiedy pojawią się dodatkowe pytania?

  W takiej sytuacji można skorzystać z zamieszczonego na naszej witrynie formularza. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na każde – nawet najbardziej szczegółowe – pytanie, rozwiewając wszystkie wątpliwości. Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się błyskawicznie.

Odbierz 1000 zł
jeszcze dzisiaj!

3 proste kroki

 1. Aplikacja

  Złożenie wniosku zajmuje
  jedynie kilka minut

 2. Weryfikacja

  Gwarancja
  szybkiej odpowiedzi

 3. Szybki przelew

  Gotówka u Ciebie
  na koncie w ciągu godziny

Masz pytanie? Napisz tutaj a odpowiemy w ciągu 24h

Zadaj pytanie